Menovky

utorok 17. septembra 2013

Zavážacia loďka CarpScout 2

Perfektná pomôcka, zavážacia loďka Carp Scout 2. Nová, lepšia, výkonnejšia, väčší ovládač, väčší monitor, sonar s lepším rozlíšením! Pozrite si nové video o jej jednoduchom ovládaní a vysokej efektivite:
 

 MIVARDI Carp Scout 2 - revolúcia v zavážacích loďkách

Nová, lepšia, výkonnejšia! Novinka aká ešte na Slovensku nebola!
Jednoduché ovládanie, výborná funkčnosť a 100%-ná spoľahlivosť! Prevratná a zároveň najvybavenejšia vyvážacia loďka na trhu, ktorá má po prvý krát v sebe zabudovaný echolot (sonar) a GPS prijímač v jednom s funciou automatickej navigácie na zadané cieľové body. Presnosť navigácie a sonaru zabezpečuje nepretržitá komunikácia a obojsmerný prenos informácií medzi vysielačom a loďkou. To v praxi znamená, že ako u jedinej zavážacej loďky u nás iba u Mivardi Carp Scout sa dosah sonaru rovná dosahu ovládania loďky (až 500m podľa podmienok!)
Konštrukcia loďky v tvare „katamaran“ zaručuje maximálnu stabilitu pričom počítačovo optimalizovaný návrh trupu zaručuje ľahkú ovládateľnosť, zvyšuje rýchlosť jazdy a znižuje spotrebu. Nový ovládač loďky má na prednej časti väčší centrálny LCD displej s vyšším rozlíšením ako u predchádzajúceho modelu, ktorý zobrazuje všetky informácie z echolotu (aktuálnu teplotu vody, hĺbku, reliéf dna, ryby v stĺpci), stav každej komory na návnady ako aj držiakov na vyvážanie prútov, vzdialenosť loďky od brehu, stav batérie vysielača, aktuálnu silu signálu, smerovú orientáciu loďky a smer jazdy voči rybárovi a NOVINKA zobrazovanie GPS súradníc! Okrem iného tento ovládač umožňuje aj ľahké nastavenie až ôsmych cieľových bodov pomocou GPS a automatické riadenie loďky medzi týmito bodmi! Dosiahnutie cieľového bodu je signalizované na ovládači a loďka sa prepne do režimu manuálneho riadenia. Obrazovka vysielača má navyše vnútorné podsvietenie pre ľahšie ovládanie v noci.
Ďalšími výhodami sú dve nezávisle ovládané komory, ktoré dokážu uniesť až 3kg návnad, diaľkovo ovládané pozičné svetlá, ktoré sú dobre viditeľné aj při zhoršených podmienkach, hnacie šróby chránené mriežkou proti zamotaniu rias, vodných nečistôt či silónov, či mimoriadne ľahké ovládanie pomocou joysticku, ktorý umožňuje plynulú reguláciu rýchlosti a veľmi presné manévrovanie vrátane spätného chodu. Druhou rukou tak môžete ovládať vypúšťanie komôr s návnadami, uvoľňovanie montáží či prepínač pozičné svetlá. Úplnou samozrejmosťou sú dva úchyty na umiestnenie montáži v zadnej časti lode a sú taktiež nezávisle ovládané joystickom. Vypúšťanie každej montáže je maximálne spoľahlivé vďaka magnetickému držiaku s pulzovým uvoľňovaním.
Rozmery: dĺžka 68cm, šírka 48cm, výška 25cm, hmotnosť 9kg vrátane ovládača a batérií

UPOZORNENIE:
Ak používate pri love šokovú šnúru, tak dávajte veľký pozor pri pokladaní montáží a vždy po vypustení montáže najprv napnite celú montáž a až potom opätovne spustite loďku. V opačnom prípade vďaka iným fyzikálnym vlastnostiam šnúr ako silónov, kedy šnúra veľa krát zostáva plávať na hladine, može prísť k preniknutiu šnúry skrz mriežky ku vrtule a následne k jej poškodeniu.

2 komentáre:

  1. slaba, velmi slaba video prezentacia...

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Po dlhej dobe som sa odhodlal zadovážiť si zavážaciu loďku.Radosť s kúpi a novej hračky rýchlo vymenila zlosť so zbytočne vyhodených peňazí.Na prvej rybačke sa mi ovládač vypol a loďka zostala na vode.Po zapnutí ovládača loďka naskočila, pri každej rybačke sa to opakovalo.Tak som sa dohodol s predajcom, že mi ju vymení.Po výmene loďky som si myslel, že je to za mnou a loďka ktorú som mal bola len jeden zmála kusov ktoré neboli sto percentné.Mýlil som sa.Aj druhá loďka ktorú mi poslali hneď po pár vychádzkach k vode začala neskutočne vrčať.Vyjadrenie predajcu bolo......dostala sa voda do ložiska motora a to sposobuje ten zvuk.A tak už mám loďku štvrtý týždeň v oprave a to som zvedavý čo bude nasledovať.Veľke sklamanie z danej veci,zbytočne vyhodené peniaze.Druhý krát by som si to určite rozmyslel

    OdpovedaťOdstrániť